Lubiatowo

Poczuj się wolny! Free Time Festiwal 2018

Free Time Festiwal 2018 - jak aktywnie spędzać czas. To będzie prawdziwe show na temat tego jak aktywnie wykorzystywać wolny czas! Przeszło 1000 ofert i pomysłów do wykorzystania - koniecznie zabierz rodzinę i dołącz do nas! 7-8 kwietnia, od godziny 10.00

TU WSZYSTKO JEST MOŻLIWE :)

FREE TIME FESTIWAL to bank pomysłów, jak twórczo i przyjemnie spędzać czas wolny:

  • 8 stref tematycznych: Turystyka, Miasto Gdańsk, Sport i aktywny styl życia, Kajak Expo i sporty wodne, Kultura i nauka, Świat dziecka, Strefa Prezentacji
  • kompleksowy przewodnik po atrakcjach turystycznych, kulturalnych, rozrywkowych, kulinarnych, rekreacyjnych Trójmiasta, Pomorza, różnych regionów Polski i naszych sąsiadów
  • prezentacja ofert: obiektów i klubów sportowych, organizatorów wydarzeń kulturalnych, muzeów oraz ośrodków popularyzujących naukę
  • promocja zdrowego, aktywnego stylu życia (rowery, bieganie, kajakarstwo, wędkarstwo i wiele innych pasji)
  • pyszna zabawa: konkursy i zawody z nagrodami, widowiskowe pokazy, spotkania z ciekawymi ludźmi, możliwość testowania sprzętu i mnóstwo niespodzianek

FREE TIME FESTIWAL 2017 W LICZBACH:

  • 250 wystawców
  • 18.000 m2 powierzchni
  • 20 tysięcy zwiedzających
  • i… 1001 pomysłów, jak spędzać czas wolny!

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

Godziny otwarcia:
7 kwietnia / sobota/ 10.00 – 18.00 
8 kwietnia / niedziela/ 10.00 – 17.00

WSTĘP WOLNY! 

Nowe Trendy w Turystyce 2018 – już 6 kwietnia w Gdańsku!

O najnowszych technologiach w turystyce niosących rewolucyjne rozwiązania. O tworzeniu spójności marki restauracji z marką pracodawcy. O dostarczaniu gościom usług, które budują wartość ich doświadczeń, czyli guest experience 4.0. A także o tym, jaką moc ma film w turystyce, jak zbudować skuteczną strategię video marketingową przy pomocy „Stories” na Facebooku i Instagramie. Aż tyle i wiele więcej tematów dla turystyki i o turystyce będzie poruszonych podczas 9 edycji konferencji Nowe Trendy w Turystyce 2018 będących jednym z największych wydarzeń branży turystycznej w Polsce! Eksperci z kraju i zza granicy spotkają się z nami 6 kwietnia, w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. 1 Konferencja, 3 sceny warsztatowe, ponad 20 ekspertów.

Poznaj tematy.

Na scenie głównej prelekcje będą prowadzone w 4 głównych blokach: Marketing nieoczywisty kontratakuje, Marketing kierunku. Veni, vidi, vici, Nowe technologie/ powrót do przyszłości, Zarządzanie talentami (NIE) tylko dla orłów.

Poznaj prelegentów.

Julia Izmałkowa- Psycholog, wykładowca, power speaker. Jej wystąpienia na międzynarodowych konferencjach biją rekordy popularności i są najlepiej ocenianymi prelekcjami w agendzie. Rocznie jako #TravellingCEO odbywa około 50 lotów, jeżdżąc po świecie i prowadząc badania, wykłady i szkolenia dla marek z listy FORTUNE 500.

Olivier Ponti - Manager Research w Amsterdam Marketing. Potrafi przekuć skomplikowane dane w konkretne działania. Kierując się bezgraniczną ciekawością, pozostaje na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie analityki cyfrowej.

Natalia Hatalska - Analityk trendów, założycielka i CEO instytutu badań nad przyszłością - infuture hatalska foresight institute. Pomysłodawczyni wielu kampanii opartych na niestandardowych działaniach reklamowych i nagrodzonych w konkursach reklamowych.

Wioletta Hamerska - Najbardziej tajemniczy gość hotelowy w Polsce. Przewodnicząca kapituły Hotel Przyjazny Rodzinie i pomysłodawczyni tej ogólnopolskiej kampanii, która od 10 lat zmienia standardy w obsłudze rodzin. Często występuje i publikuje w mediach: Polsat News, TVN 24, Uroda Życia, VIVA, rp.pl, komentując aktualne trendy i zjawiska na rynku turystycznym.

Warto zaznaczyć, że w panelu poświęconemu Marketingowi nieoczywistemu zobaczymy m.in. ekspertki Wirtualnej Polski: Wioletę Wabnic (Key Account Manager) oraz Dominikę Olszynę (Strateg Kontentu).

Ucz się od najlepszych!

Oprócz prelekcji w trakcie konferencji będzie można wziąć udział aż w 8 warsztatach z najlepszymi specjalistami w branży. Zdobywaj wiedzę, zadawaj pytania i rozwijaj się z nami.

Więcej o programie konferencji http://trendywturystyce.pl/program2018/

Nie zwlekaj – zarejestruj się już dziś!

Na stronie http://trendywturystyce.pl/rejestracja/ znajdziesz wszystkie pakiety rejestracyjne. Możesz uczestniczyć jako osoba indywidualna, lub jako gość w ramach pakietu firmowego. Podstawowy udział w konferencji kosztuje 159 PLN (99 PLN dla członków GOT). Możesz także wybrać udział w jednym, dwóch lub nawet trzech interesujących warsztatach. Sprawdź sam, jak opcja najbardziej Ci odpowiada.

Daj się poznać!

Organizatorzy zadbają również o strefę wystawienniczą, stwarzającą możliwości prezentacji produktów i ofert partnerów konferencji. Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z pełna ofertą firm i pozyskać materiały informacyjne i promocyjne.

Konferencję poprowadzi znany dziennikarz i podróżnik, Jarosław Kuźniar. 

Więcej informacji na stronie konferencji: http://trendywturystyce.pl

Zapraszamy!

Zapraszamy do Strefy Smaków Food Trucków w ramach Free Time Festiwal 2018!

Jak co roku spotykamy się w ramach Free Time Festiwal pod AMBEREXPO w Gdańsku. W tym roku na wydarzeniu pojawi się blisko 20 food trucków, które przyjadą z różnych miast Polski. Nie zabraknie również lokalnych restauracji na kółkach. W ramach Strefy Smaków FT goście będą mieli okazję spróbować dań inspirowanych kulturą i kuchnią różnych krajów i kontynentów.

Więcej informacji: freetimefestiwal.amberexpo.pl