Lubiatowo
Stanowisko
praca fizyczna
Typ pracy
jednorazowa
Telefon oferującego
58 670 65 11
Miejscowość
Strzebielinko

Pracownik Produkcji - Układaczka Ryb

Informacje dodatkowe

Opis

Miejsce pracy: Strzebielinko 22, 84-250 Gniewino, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Układanie, docinanie i sortowanie ryb w puszkach zgodnie z wymogami jakościowymi i ilościowymi.

Wymagania: książeczka SANEPID, zdolności manualne.

Wysokość wynagrodzenia 2120 zł + bonus.

Pracodawca oferuje dojazd do pracy z Wejherowa i okolic.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Zmianowość: trzy zmiany
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód: pozostali masaże, robotnicy w przetwórstwie ryb i pokrewni

Wymagania konieczne
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pracodawca: THAI UNION POLAND SP.Z O.O.

Numer telefonu: 58 670 65 11

Wymagane dokumenty: CV, kontakt z pracodawcą osobisty po uprzednim kontakcie telefonicznym w godzinach 8-14.

Liczba miejsc pracy: 15

Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Numer: StPr/17/1727